İLİŞKİ. BİR İLİŞKİ İSTEDİĞİNİZDEN EMİN MİSİNİZ?

Bu, sizin ortalama ilişki kitabınız DEĞİL! Bu, aşk ve romantizm ile ilgili değil ama onun yerine bir ilişkide gerçekten arzu ettiğiniz şeyi yaratmak için her bir gün sorabileceğiniz güçlü sorular ve araçlar önerir.

Harika bir ilişki yaratmak, çok az insanın, bırakın bir başkasıyla sahip olmayı, kendileriyle sahip olmaya gönüllü olduğu bir yakınlık seviyesi gerektirir. - Simone Milasas

İki yazar, Simone Milasas ve Brendon Watt, böylece her iki perspektifi de alabilesiniz diye hem erkek hem de kadın bakış açısıyla, SİZİ ilişki yerine, kendi mutluluğunuzun kaynağı olmaya davet ediyor. Arzu ettiğiniz her şeyi yaratmak için günlük olarak sorabileceğiniz güçlü sorular soruyorlar!

Dışarıda kaç tane harika ilişki görüyorsunuz? Uzun süren ilişkileri demek istemiyorum. Birbirinizi olabildiğince büyük olmak için güçlendirdiğiniz özenli ilişkilerden bahsediyorum. - Brendon Watt

MEDYA


Simone ve Brendon, ilişkiler,iş dünyası, para ve hayattan çeşitli konularda tüm dünyada medyada yer aldılar. Outlets include Inc, Thrive, Fox News, Aspiring Gentleman ve Gq, bunlardan bir kısmı. Medya ile ilgili sorularınız için lütfen McKell Media ile iletişime geçin.

FOX TV HOUSTON

SIMONE MILASAS VE BRENDON WATT İLE

İlişki, bir ilişki istediğinizden emin misiniz? Simone Milasas ve Brendon Watt ile FOX TV Houston

 
 

TODAY SHOW - KANAL 9

SIMONE MILASAS VE BRENDON WATT İLE

Sevmek mi yoksa sevmemek mi? Simone Milasas ve Brendon Watt Kanal 9'daki Today Show'da ilişkileri yaşamanın farklı bir yolu hakkında konuşuyor.

FOX TV AUSTIN

SIMONE MILASAS VE BRENDON WATT İLE

İlişki, bir ilişki istediğinizden emin misiniz? Simone Milasas ve Brendon Watt ile FOX TV Houston'da kitapları hakkında konuşuyor.

 

Birlikte Bugün: Ne Yaratabiliriz?

İki kişi "birlikte ne yapabiliriz?" diye sürekli sorarak nasıl yaşar, sever ve gelişir?

Makalenin Tamamını Okuyun

İLK BÖLÜMÜ ŞİMDİ DİNLEYİN

BURADAN KATILIN

Simone Milasas

Simone uluslararası bir konuşmacı ve İşin Neşesi ve Borçtan Kurtulmak Neşeyle kitaplarının yazarıdır. Ünlü bir iş ve yaşam danışmanıdır, ve Access Consciousness ile tüm dünyayı gezerek seminerleri kolaylaştırır. Simone, nasıl kadın olunacağını bilen, gelecek fırsatların keyfini çıkaran ve yaptığınız her seçimde olasılık olduğunu bilen bir hanımdır. Simone'u her hafta internet sitesi ve iTunes'da İş ve Yaşama Sanatı ve Endüstrisi adlı internet yayınında bulabilirsiniz. Simone hakkında daha fazlası için: www.simonemilasas.com

 

Brendon Watt

Brendon Watt, Access Consciousness Avustralya'da başarılı bir CFO, Uluslararası bir konuşmacı ve tüm dünyada Bilinçli Ebeveynlik sınıflarının kolaylaştırıcısıdır.

Büyürken; Ben her zaman farklı bir şey olduğunu bilirdim, ve yine de tüm zamanımı uyumlanmaya ve diğer herkes gibi olmaya çalışarak geçirirdim. Her şeyi değiştirebileceğimi fark ettiğimde – benim yaptığım şey tam olarak o oldu! diyor. Mücadele eden bir esnaf ve bekar babadan, küresel bir konuşmacı ve CFO'ya dönüşümüne dayanarak, diğer insanların yanlış olmadıklarını, her şeyin mümkün olduğunu ve değişimden yalnızca bir seçim uzakta olduklarını bilmeleri için güçlendirerek, hayatını değiştiren Access Consciousness araçlarını paylaşmaktadır. Daha fazlası için www.brendonwatt.com

 

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.