FARKLI YA┼×ANAN ─░L┼×K─░LER

Kolayla┼čt─▒r─▒c─▒lar

"Ba┼čar─▒s─▒z olamayaca─č─▒n─▒ bilseydin, ne yapard─▒n hayal et?" sorusuyla büyüdüm... Bana göre ba┼čar─▒s─▒z olamazs─▒n─▒z, ba┼čar─▒s─▒zl─▒k yaln─▒zca yeni bir ┼čeyin ba┼člang─▒c─▒d─▒r." - Simone Milasas

SIMONE MILASAS

Simone Milasas nas─▒l kad─▒n olunaca─č─▒n─▒ bilen, olas─▒l─▒klar─▒n ve gelece─čin ne┼česini gören ve seçti─činiz her seçimde olas─▒l─▒k oldu─čunu bilen bir leydidir.

Simone dünyan─▒n her taraf─▒nda birçok farkl─▒ endüstride çal─▒┼čm─▒┼čt─▒r. ┼×irketlere sahip olmu┼č, onlar─▒ yaratm─▒┼č, yönetmi┼č, ve insanlar─▒ dünyada farkl─▒ bir olas─▒l─▒─ča davet etmenin hevesiyle onlar─▒ de─či┼čtirmi┼čtir.

Simone her zaman her ┼čeyin mümkün oldu─čuna inanm─▒┼č ve insanlara seçebilecekleri her ┼čeyi seçmeleri için ilham olmay─▒ arzu etmi┼čtir.

Simone, 176'dan fazla ülkede, sonsuza kadar büyüyen bir ┼čirket olan Access Consciousness'─▒n dünya koordinatörüdür.

 

Ben her zaman farkl─▒ bir ┼čey oldu─čunu bilirdim, ve yine de tüm zaman─▒m─▒ uyumlanmaya ve di─čer herkes gibi olmaya çal─▒┼čarak geçirirdim. Her ┼čeyi de─či┼čtirebilece─čimi fark etti─čimde – benim tam olarak yapt─▒─č─▒m ┼čey oydu! - Brendon Watt

BRENDON WATT

─░li┼čki zaman almamal─▒, seçim yap─▒lmal─▒– BRENDON WATT

Brendon Watt, Access Consciousness Avustralya'n─▒n ba┼čar─▒l─▒ bir CFO'su, uluslararas─▒ bir konu┼čmac─▒ ve tüm dünyadaki s─▒n─▒flar─▒n ve seminerlerin kolayla┼čt─▒r─▒c─▒s─▒d─▒r.

Mücadele eden bir esnaf ve bekar babadan, küresel bir konu┼čmac─▒ ve CFO'ya dönü┼čümüne dayanarak, di─čer insanlar─▒n yanl─▒┼č olmad─▒klar─▒n─▒, her ┼čeyin mümkün oldu─čunu ve de─či┼čimden yaln─▒zca bir seçim uzakta olduklar─▒n─▒ bilmeleri için güçlendirerek, hayat─▒n─▒ de─či┼čtiren Access Consciousness araçlar─▒n─▒ payla┼čmaktad─▒r.

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.