FARKLI YAŞANAN İLŞKİLER

Kolaylaştırıcılar

"Başarısız olamayacağını bilseydin, ne yapardın hayal et?" sorusuyla büyüdüm... Bana göre başarısız olamazsınız, başarısızlık yalnızca yeni bir şeyin başlangıcıdır." - Simone Milasas

SIMONE MILASAS

Simone Milasas nasıl kadın olunacağını bilen, olasılıkların ve geleceğin neşesini gören ve seçtiğiniz her seçimde olasılık olduğunu bilen bir leydidir.

Simone dünyanın her tarafında birçok farklı endüstride çalışmıştır. Şirketlere sahip olmuş, onları yaratmış, yönetmiş, ve insanları dünyada farklı bir olasılığa davet etmenin hevesiyle onları değiştirmiştir.

Simone her zaman her şeyin mümkün olduğuna inanmış ve insanlara seçebilecekleri her şeyi seçmeleri için ilham olmayı arzu etmiştir.

Simone, 176'dan fazla ülkede, sonsuza kadar büyüyen bir şirket olan Access Consciousness'ın dünya koordinatörüdür.

 

Ben her zaman farklı bir şey olduğunu bilirdim, ve yine de tüm zamanımı uyumlanmaya ve diğer herkes gibi olmaya çalışarak geçirirdim. Her şeyi değiştirebileceğimi fark ettiğimde – benim tam olarak yaptığım şey oydu! - Brendon Watt

BRENDON WATT

İlişki zaman almamalı, seçim yapılmalı– BRENDON WATT

Brendon Watt, Access Consciousness Avustralya'nın başarılı bir CFO'su, uluslararası bir konuşmacı ve tüm dünyadaki sınıfların ve seminerlerin kolaylaştırıcısıdır.

Mücadele eden bir esnaf ve bekar babadan, küresel bir konuşmacı ve CFO'ya dönüşümüne dayanarak, diğer insanların yanlış olmadıklarını, her şeyin mümkün olduğunu ve değişimden yalnızca bir seçim uzakta olduklarını bilmeleri için güçlendirerek, hayatını değiştiren Access Consciousness araçlarını paylaşmaktadır.

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.