Farklı Yaşanan İlişkiler

8 Aylık Program

Brendon Watt ve Simone Milasas

 
ŞİMDİ KAYIT OLUN

Ya eğer TÜM ilişkileriniz hediyelendirme ve alıp kabul etmeyle ilgiliyse? Siz sadece vermeniz gerektiğine mi karar verdiniz? Yoksa sadece almanız gerektiğine mi?

Ya eğer "girdi" ve "çıktı"yı her ne olarak tanımladıysanız, bu sizin düşündüğünüzden tamamen farklı bir şeyse? Ve ya eğer bu sahip olduğunuz tüm ilişkiler için geçerliyse? En önemlisi de dahil olmak üzere, kendinizle olan ilişkiniz?

Bu ilişkiler üzerine 8 aylık bir program — bir eş , anneniz, çocuklarınız, iş arkadaşlarınız, müdürünüz ... ve kendinizle — Simone Milasas ve Brendon Watt tarafından kolaylaştırılıyor.

İLIŞKININ GIRDISI ÇIKTISI

Evet, zoom konferansları, ev oyunları ve bunu keşfeden diğer herkesle etkileşime geçebileceğiniz bir FB grubu olacak.

Farklı olacak. Bazen çok eğlenceli olacak. Sıkça da çok yüzleştirici olacak. Eğer yalnızca normal ilişkiler istiyorsanız — bu size göre bir program değil.

Eğer hayatınızda farklı ilişkiler istiyorsanız — yürüyen, katkı olan ve dahil olan herkes için yaratan ilişkiler, o zaman aradığınız şey bu olabilir.

Peki ya 8 ay bunun İÇİNDE olmaya var mısınız?

14 Şubat 2020'de başlıyor

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.